Relacje Na Żywo: „Śledź Wszystkie Wydarzenia Sportowe Online”

Stworzenie najlepszego kuponu bukmacherskiego nie należy do prostych zadań. Każdy, kto obstawia marzy, żeby wygrać jak największą kwotę. Decydując się na zakłady, warto mieć też sprawdzone relacje na żywo. W jaki sposób obstawiać kupony? Przeczytaj ten artykuł.  

Jak obstawiać kupony, żeby wygrać? 

Jak obstawiać kupony bukmacherskie ? Najważniejszą sprawą jest to, że nie ma jednego schematu, który powoduje, że wybierze się najlepsze kupony bukmacherskie na dziś. Nawet wśród najlepszych graczy, którzy oferują wgląd do kuponów, funkcjonuje kilka strategii. W internecie są różne zakładki, które pozwalają na śledzenie kuponów najlepszych graczy. Jeśli dopiero co zaczyna się nasza przygoda z obstawianiem kuponów bukmacherskich, może to być dla nas dobre przygotowanie do samodzielnego typowania.

Wśród strategii, które dotyczą obstawiania najlepszych kuponów istnieje trzy możliwości. Pierwszą z nich jest obstawianie singli przy wysokim wkładzie, ale trzeba pamiętać, że na polskim rynku takie typowanie jest skomplikowane ze względu na 12% podatek od stawki zakładu. Popularniejszą opcją jest obstawianie zakładów AKO. Wtedy gracze decydują się na wybór dwóch propozycji na kupon. Natomiast najczęściej spotykanymi przedziałami kuponów, jakie można spotkać w zakładach bukmacherskich są te w ilościach 2-4.

Taka strategia może być kluczem do sukcesu, ale trzeba pamiętać, że wszystkie zakłady muszą być na zielono. Można także typować zakłady bezpieczne, tutaj należy pogrupować kupony na określone grupy. Nawet jeśli któreś nie wejdzie to, to nadal jest szansa na trafienie swojego kuponu. W takim przypadku wygrana będzie mniejsza, ale to zawsze coś.

Wśród graczy największe wygrane trafiają się tym, którzy obstawiają taśmy. To właśnie takie zakłady najczęściej trafiają się na stronach bukmacherskich jako najwyższe. Stawki takich zakładów to 2 lub 5 złotych, a gracze decydują się na wybór kilkunastu bądź kilkudziesięciu typów na swoich kuponach. Walczą o wysokie wygrane, lecz szanse powodzenia nie są duże, gdyż rachunek prawdopodobieństwa wykazuje wiele możliwości. Jeśli zakład zakończy się powodzeniem jest szansa, by zgarnąć dość wysoką wygraną.

W jaki sposób można przygotować się do gry?

Najważniejszym zadaniem dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z obstawianiem jest odpowiednie przygotowanie. Na samym początku trzeba zapoznać się z tym jak funkcjonują takie zakłady. Z reguły najlepszą skuteczność zapewnia typowanie rozgrywek, które regularnie się śledzi. Da to przewagę, jeśli chodzi o analizowanie poszczególnych zdarzeń. Zmagania sportowców – Śledź w aplikacji Superbet.

Kolejnym krokiem przy przygotowaniu do najlepszego kuponu będzie analiza. Podczas analizowania wydarzeń trzeba wziąć pod uwagę kursy, a także sprawdzić jak wyglądają kursy sprzed ostatnich tygodni. Jeśli w tym okresie udało się obejrzeć występy danego zespołu, to uzyskamy dodatkową wiedzę na temat poszczególnych piłkarzy.

Jakie kupony bukmacherskie wygrywają najczęściej?

Największe powodzenie mają kupony SOLO. Wynika to faktu, że są to propozycje, na których znajduje się jedynie jeden typ, dlatego prawdopodobieństwo trafienia jest większe niż w przypadku zakładów akumulowanych. Odpowiedni wybór typów nie jest łatwy, wynika to głównie z faktu, że aby podwoić stawkę trzeba korzystać z kursów powyżej 2,14. Jest to związane ze stawką podatku.

Statystycznie największą skutecznością cieszą się zakłady, na których jest od 2 do 4 propozycji. Natomiast im więcej zakładów tym prawdopodobieństwo przegrania zakładu rośnie.